Technológie

Tampoprint >

Momentálne asi najčastejšie používaný spôsob na potlač reklamných predmetov, technických a priemyselných produktov. Ideálne na potlač pri jednofarebných a dvojfarebných motívoch, hlavne na rovných a mierne zakrivených plochách. Každá farba sa tlačí samostatne. Potláčať sa dajú plasty, drevo, sklo, keramika, kovy a podobne. Maximálna plocha na potlač 9 x 3 cm.

< UV Digitálna potlač

Plnofarebná potlač na reklamné predmety. Ideálne na viacfarebné potlače pri malom počte kusov. Atrament výberone drží na pevných aj pružných materiáloch. Potlač vhodná na veľké množstvo materiálov ako: akryl, hliník, kartón, lepenka, sklo, plast, textil, drevo, keramika, atď. Veľkou výhodou technológie je možná potlač už od jedného kusa.

Laserové gravírovanie >

Laserové gravírovanie je vhodné na produkty zo skla, kovu, dreva, plastu, kože, koženky a tiež produkty z antistresových materiálov. Výhodou je nezmazatelnosť brandingu, nakoľko je motív, prípadne logo vypálené laserovým lúčom priamo do materiálu, čím sa prakticky stáva večným. Farba brandingu je daná zložením a štruktúrou laserovaného materiálu, a tým pádom nie je ovplyvniteľná.

< Sublimácia

Sublimačná technológia tlače sa používa napríklad na keramické materiály ako hrnčeky, taniere a podobne. Je vhodná aj na plnofarebné potlače. Sublimačná farba garantuje veľmi vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu (umývanie, čistenie), proti UV žiareniu a iným vplyvom.

Sublimácia na textilné materiály >

Sublimácia je metódou potlače na umelé textílie (materiál by mal obsahovať cca. 70% polyester), ktorá Vám ponúkne jedinečnú sýtosť a kvalitu farieb. Kvalita sublimačnej potlače je nadštandardná a vydrží navždy. Materiál je zafarbený tak, že farba je vpitá do textílie a nie je na dotyk cítiť. Materiál tak ostáva vzdušný. Sublimáciou su vyrábané textilné bannery, vlajky, športové dresy, obrusy a podobne.

< Sieťotlač

Technológia používaná na potlač textilu. Tričká, mikiny, bundy a podobne. Používame rôzne druhy farieb a povrchových úprav tak, aby sme zaručili čo najvyššiu odolnosť a trvanlivosť potlače. Sieťotlač sa využíva aj na potlač kalendárov, diárov, tašiek, obálok a iných plochých predmetov a materiálov. Je vhodná pri väčších výrobných seriách, nakoľko si vyžaduje zvýšené prvotné náklady.

Výšivka >

Strojové vyšívanie je technológia na brandovanie reklamného a komerčného textilu ako sú tričká, košele, polokošele, mikiny, uteráky, osušky, šiltovky a iné. Taktiež vyrábame nášivky rôznych tvarov a veľkostí, ktoré sú vhodným doplnkom pracovných odevovo, športových odevov a uniforiem vrátane našitia.

< Razba

Razba je technológia prenosu motívu na podkladový materiál pomocou raznice a pôsobenia tepla a tlaku. Realizujeme slepotlač alebo razbu cez rôzne farebné fólie, kde je možné dosiahnuť napríklad kovový lesk (honosný vzhľad). Zvyčajne na branding diárov, novoročných pozdravov, vizitiek ale aj iných tlačovín.

Živicové samolepky >

Pokiaľ hľadáte niečo krajšie, zaujímavejšie, lepšie ako klasická samolepka. Vyrábame živicové samolepky rôznych tvarov a veľkostí. Sú vhodné na ŠPZ áut, branding reklamných predmetov, krabičiek a podobne. Samolepky zhotovené touto technológiou sú pružné, zaručujú mechanickú odolnosť, sú odolné voči čistiacim prostriedkom a zaručujú farebnú stálosť po dlhšiu dobu. Jednoducho tam, kde obyčajná nálepka nestačí.